BRIHTEJA JE POSTALA PONOSNI PARTNER RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO

»V RK Celje Pivovarna Laško se ves čas trudimo, da ob športnem delu gradimo in krepimo tudi poslovanje. Sodelovanje med različnimi akterji predstavlja neprecenljivo oporo ekipi na igrišču, zato s ponosom predstavljamo našega novega partnerja, podjetje Brihteja, ki postaja eden izmed ključih partnerjev našega kluba na področju informatike in kibernetske varnosti. Veseli nas, da se naši družini priključuje tako uspešno podjetje, kot je Brihteja. Gre za zanesljivega lokalnega partnerja, ki v ospredje daje kvaliteto in trajne dolgoročne odnose,« je povedal Rok Plankelj.

Na današnjem trgu opažamo hitre spremembe, ki zahtevajo konstantno prilagajanje, kar lahko razume samo pravi partner. Brihteja bo klubu svetovala pri postavitvi dokumentnega sistema in njegovi integraciji ter zagotavljala potrebne rešitve na IT področju. S tem bo poskrbela, da bo proces digitalizacije kluba potekal nemoteno. »Hvaležen sem, da so nas prepoznali kot partnerja, ki jim lahko pomaga pri dvigu prepoznavnosti, predvsem pa smo navdušeni nad skupnim razvojem v prihodnosti. Dobrodošli med nami,« je ob podpisu pogodbe dejal direktor kluba Rok Plankelj.

»V RK Celje Pivovarna Laško se ves čas trudimo, da ob športnem delu gradimo in krepimo tudi poslovanje. Sodelovanje med različnimi akterji predstavlja neprecenljivo oporo ekipi na igrišču, zato s ponosom predstavljamo našega novega partnerja, podjetje Brihteja, ki postaja eden izmed ključih partnerjev našega kluba na področju informatike in kibernetske varnosti. Veseli nas, da se naši družini priključuje tako uspešno podjetje, kot je Brihteja. Gre za zanesljivega lokalnega partnerja, ki v ospredje daje kvaliteto in trajne dolgoročne odnose,« je povedal Rok Plankelj.

Na današnjem trgu opažamo hitre spremembe, ki zahtevajo konstantno prilagajanje, kar lahko razume samo pravi partner. Brihteja bo klubu svetovala pri postavitvi dokumentnega sistema in njegovi integraciji ter zagotavljala potrebne rešitve na IT področju. S tem bo poskrbela, da bo proces digitalizacije kluba potekal nemoteno. »Hvaležen sem, da so nas prepoznali kot partnerja, ki jim lahko pomaga pri dvigu prepoznavnosti, predvsem pa smo navdušeni nad skupnim razvojem v prihodnosti. Dobrodošli med nami,« je ob podpisu pogodbe dejal direktor kluba Rok Plankelj.

Brihteja je eno najhitreje rastočih slovenskih podjetij. Samo v lanskem letu smo zrasli za več kot 70 odstotkov. Jedro Brihtejinega poslovanja so rešitve s področja upravljanja informacijskih identitet (IdM in HRM), sistemske integracije in razvoja portalnih rešitev. V lanskem letu nam je zelo dobre rezultate prineslo vlaganje, usmerjeno v razvoj upravljanja uporabniških identitet, kar je postal najhitreje rastoči segment v podjetju. Število zaposlenih v Brihteji vseskozi raste. Od začetka leta 2018 do danes se je število zaposlenih povzpelo z 10 na 21, do konca leta pa bomo zaposlili še vsaj dva nova sodelavca. Tako Brihteja kot RK Celje Pivovarna Laško ponujata priložnost mlademu in izkušenemu kadru. Oboji namreč ugotavljamo, da se zaradi takšnega pristopa znanje prenaša najhitreje, s tem pa se znatno izboljšujejo rezultati. Velik poudarek namenjamo mladim, ki jih v podjetje vključujemo že v študentskih klopeh, najboljšim podeljujemo tudi kadrovske štipendije. Tudi na tem področju sta si podjetje in klub zelo podobna, družijo ju enake vrednote.

Tine Prislan, direktor Brihteje, je po podpisu pogodbe izjavil: »S podpisom pogodbe še dodatno potrjujemo svojo vpetost v lokalno okolje. Vidimo izjemne podobnosti med RK Celje Pivovarna Laško in Brihtejo. Strast do našega dela je ključna pozitivna korelacija, ki bo sodelovanje popeljala do vrhunskih ravni, saj smo, tako kot klub, zadovoljni le z najboljšim rezultatom.« Skupaj lahko ustvarjamo dobre prakse pri vzpostavitvi dolgoročnega in pozitivnega odnosa, ki bodo služile tako klubu in Brihteji kot tudi lokalnemu okolju, v katerem delujemo. Tudi Brihteji borbe na mednarodnem parketu niso tuje. Na Madžarskem, v Nemčiji, na Norveškem, v Španiji, na Nizozemskem, v Franciji, v Švici itd. smo na izredno konkurenčnem trgu informacijske tehnologije dobili še tako zahtevne tekme.

V Brihteji verjamemo, da bosta imeni RK Celje Pivovarna Laško in Brihteja v naslednjih letih sinonim za vrhunske rezultate tako v športu kot v kibernetiki, sodelovanje pa cenjeno kot primer dobre prakse daleč naokoli.

Brihteja je eno najhitreje rastočih slovenskih podjetij. Samo v lanskem letu smo zrasli za več kot 70 odstotkov. Jedro Brihtejinega poslovanja so rešitve s področja upravljanja informacijskih identitet (IdM in HRM), sistemske integracije in razvoja portalnih rešitev. V lanskem letu nam je zelo dobre rezultate prineslo vlaganje, usmerjeno v razvoj upravljanja uporabniških identitet, kar je postal najhitreje rastoči segment v podjetju. Število zaposlenih v Brihteji vseskozi raste. Od začetka leta 2018 do danes se je število zaposlenih povzpelo z 10 na 21, do konca leta pa bomo zaposlili še vsaj dva nova sodelavca. Tako Brihteja kot RK Celje Pivovarna Laško ponujata priložnost mlademu in izkušenemu kadru. Oboji namreč ugotavljamo, da se zaradi takšnega pristopa znanje prenaša najhitreje, s tem pa se znatno izboljšujejo rezultati. Velik poudarek namenjamo mladim, ki jih v podjetje vključujemo že v študentskih klopeh, najboljšim podeljujemo tudi kadrovske štipendije. Tudi na tem področju sta si podjetje in klub zelo podobna, družijo ju enake vrednote.

Tine Prislan, direktor Brihteje, je po podpisu pogodbe izjavil: »S podpisom pogodbe še dodatno potrjujemo svojo vpetost v lokalno okolje. Vidimo izjemne podobnosti med RK Celje Pivovarna Laško in Brihtejo. Strast do našega dela je ključna pozitivna korelacija, ki bo sodelovanje popeljala do vrhunskih ravni, saj smo, tako kot klub, zadovoljni le z najboljšim rezultatom.« Skupaj lahko ustvarjamo dobre prakse pri vzpostavitvi dolgoročnega in pozitivnega odnosa, ki bodo služile tako klubu in Brihteji kot tudi lokalnemu okolju, v katerem delujemo. Tudi Brihteji borbe na mednarodnem parketu niso tuje. Na Madžarskem, v Nemčiji, na Norveškem, v Španiji, na Nizozemskem, v Franciji, v Švici itd. smo na izredno konkurenčnem trgu informacijske tehnologije dobili še tako zahtevne tekme.

V Brihteji verjamemo, da bosta imeni RK Celje Pivovarna Laško in Brihteja v naslednjih letih sinonim za vrhunske rezultate tako v športu kot v kibernetiki, sodelovanje pa cenjeno kot primer dobre prakse daleč naokoli.

KONTAKT

NASLOV: Mariborska cesta 7, 3000 Celje
TELEFON: +386 3 828 0 310
FAX: +386 3 828 0 311
hello world!

O NAS

BRIHTEJA, inovativne IT rešitve, d.o.o.
Ident. št. za DDV: SI 26561263
Transakcijski račun: SI56 0242 6026 2989 747 – NLB d.d.
Osnovni kapital: 75.000,00 EUR
Matična številka: 3913589000

SLEDITE NAM

Ne zamudite naših dogodkov, prijavite se in bodite obveščeni
Logotip Družini prijazno podjetje
Scroll Up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram